KC Groei en Leven Smooth ist ie!


2018-05-28

Na de inspiratieweken, zijn we afgelopen week onder andere aan de slag gegaan met het leerarrangement Smooth ist ie!
Dit is een samenwerking met Growwizzkid, waar we gebruik maken van hun verticale moestuin, en supermarkt Jumbo hier in de Blaak. De komende weken gaan onze leerlingen planten zaaien, verzorgen en oogsten om deze uiteindelijk te verwerken in een zelf bedachte smoothie.
Uiteindelijk wordt het eindresultaat met onderzoekgegevens gepresenteerd in de Jumbo, waar de smoothies geproefd kunnen worden. Leerlingen werken binnen dit leerarrangement aan kennis over gezonde voeding en ontwikkelen verder op het gebied van 21st century skills, ofwel vaardigheden voor de 21e eeuw.

We hebben er super veel zin in. We houden jullie op de hoogte.

Ga terug